ISKCON Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Persuaders

+3
hanuman
Sandipani Muni das
Giri-nayaka das
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Persuaders Empty Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das sri kol 26, 2009 1:14 pm











Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Sandipani Muni das sub kol 29, 2009 7:43 pm

Mislim da nisam u ovim videima cuo niti vidio nista o Srila Prabhupadu. Samo JA i moje pravo. Ja sam u pravu a ti si u krivu i ako ne prihvatis, onda si u mayi.
Sandipani Muni das
Sandipani Muni das

Broj postova : 19
Join date : 21.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Sandipani Muni das sub kol 29, 2009 8:11 pm

Inace, moram priznati da mi je oduvijek bila zelja vidjeti Bhagavana u akciji. Sada sam ga vidio. Kada ga usporedjujem sa Harikesom, odmah se vratim u razdoblje izmedju 91. i 98. godine. Obadvojica su bili teski autoriteti sudeci po tome kako su ih tretirali njihovi Goodbrotheri koji su uvijek stajali iza njih. Imali su karizmu, to se mora priznati. Medjutim, Srila Prabhupad je jedan i jedini!
Sandipani Muni das
Sandipani Muni das

Broj postova : 19
Join date : 21.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  hanuman ned kol 30, 2009 3:35 pm

Ovaj video je blago rečeno čudan.


ys Hanuman das

hanuman

Broj postova : 15
Join date : 21.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Jasmina pon kol 31, 2009 12:03 pm

Persuaders 41899

Ne može se uspoređivati Srila Prabhupadu s Bhagavanom ili Harikešom Persuaders 132822 .
Ovi snimci su iz srednjih 80-ih. Pozadina tadašnjih događanja može se rekonstruirati pretraživanjem interneta, doista je sve gore pa tko želi može istraživati ako mu to nešto znači.

Pregledala sam ove video isječke (doduše nabrzinu), i u globalu sam shvatila da se radi o jednoj subjektivnoj priči bivšeg fotomodela koja je našla filozofiju svog života, a sve se događalo u doba Bhagavana. Očito je primjetila neke nepravilnosti...

Na što si točno mislio Hanuman kad kažeš "čudno"?
Jasmina
Jasmina

Broj postova : 9
Join date : 24.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 10:34 pm

Da da nesto je ovdje cudno,,, morat cu malo ovo prouciti.
Posto nepoznajem tu pricu, na prvi mah mi se cini da je sve ovo iscenirano,,,
malo vjerovatno, al moguce.




Jel mi moze netko reci tko je sannyasi koji je desna ruka Bhagavanu??
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das pon kol 31, 2009 11:07 pm

The Persuaders BBC Channel 4 Documentary
http://krishnatube.com/video/192/The-Persuaders-BBC-Channel-4-Documentary

50-minute documentary about Hazel O'Connor, Anna Raphael/Ritasya devi dasi, and Bhagavan. Nori Muster mentions it in her book.
http://pada.terapad.com/index.cfm?fa=contentNews.newsDetails&newsID=77226&from=archive

1985 - Persuaders documentary by Anna Raphael (Ritasya dasi), exposing Bhagavan's arrogance, airs on BBC TV, December.
http://surrealist.org/gurukula/timeline/index.html
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das pon kol 31, 2009 11:13 pm

http://www.prabhupada.org/krishna/?m=200808

about Persuaders, by Akruranatha
==============
Last night some friends and I were trying to watch a BBC documentary from around 1983 called “The Persuaders”. Unfortunately the DVD was scratched or defective, so we could not see it clearly, but we could see parts of it. It was about a former model (Retasi dasi, I think?) in London who was preaching among celebrity friends, and bringing them to “Sri Gurudeva” Bhagavan and his assistant Dhrstadyumna Swami. It was sad to see how this nice opportunity was wasted by the immaturity and false ego of Bhagavan and Dhrstadyumna (not that I could have done any better).

In the beginning of the film Retasi said something like, all material relationships are based on exploitation. The gurudeva is someone who is only concerned for your ultimate welfare and is completely free from the exploitative mentality. How right she was, but how unfortunate that Bhagavan and Dhrstadyumna did not really embody those high qualities of gurus, as the film showed later.
===============
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 11:13 pm

a ok, Dristadyumna



.. G Persuaders 41899 Persuaders 780898 đ
Persuaders 502689

Giri nayaka pr. zasto nam skreces paznju na ovo, imas li neku poantu koju zelis time naglasiti. Molim te budi slobodan i podjeli je

ts nikola
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das pon kol 31, 2009 11:14 pm

Nikola H. je napisao/la:Da da nesto je ovdje cudno,,, morat cu malo ovo prouciti.
Posto nepoznajem tu pricu, na prvi mah mi se cini da je sve ovo iscenirano,,,
malo vjerovatno, al moguce.

Jel mi moze netko reci tko je sannyasi koji je desna ruka Bhagavanu??

Ništa čudno. Persuaders 132822 ISKCON u 1980's.

Onaj sannyasi, desna ruka, je Dhrstadyumna Swami.
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Jasmina pon kol 31, 2009 11:20 pm

Na jednom od videa piše da je to Drishtadyumna swami (maharaj).
Jasmina
Jasmina

Broj postova : 9
Join date : 24.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 11:21 pm

Persuaders 502689 Persuaders 41899

nemoj me krivo shvatiti, ali PADA nije dobrodosao ovdje sa svojim komentarima, nazalost
takav stil pisanja nema nit Charles Bukowski

shvacam njegovo razocaranje, ali sto je je, pretjerao je brate mili..

ts nikola
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 11:22 pm

Jasmina je napisao/la:Na jednom od videa piše da je to Drishtadyumna swami (maharaj).

uocio sam hvala..

ts nikola
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das pon kol 31, 2009 11:27 pm

Nikola H. je napisao/la:
.. G Persuaders 41899 Persuaders 780898 đ
Persuaders 502689

Giri nayaka pr. zasto nam skreces paznju na ovo, imas li neku poantu koju zelis time naglasiti. Molim te budi slobodan i podjeli je

ts nikola

Da, poanta je jednostavna. I nije skretanje pažnje, veoma je aktualno. Persuaders 371311

Ovaj film je sažetak arogance ISKCON leadera. Možda jedini film, koji prikazuje te stvari sa druge strane, znači ne kroz oči bhakta, premazane ljubavlju do gurua, pa bilokakav on bio.

Gledajte šta je bilo, i šta je nastalo iz toga. I ne mislite, da se to dešava samo u UK. Ima toga svuda u ISKCONu, čak i u vašoj dragoj CRO yatri.

Ko se sreo sa arogancom avtoriteta u ISKCONu, može videti, da se stvari niso promjenile. Neki misle, da su specialno opunomočeni, i drugi ih slede, sa vjerom, .... neko vreme, dok se se sprže s njima. Bilo toga u 70's, 80's, 90's, 00's i bit če toga u 10's, 20's i tako dalje.

Dobro je videti te stvari.

Ko nema osobno iskustvo arogantnih leadera u ISKCONu, može ipak pogledati taj film, i vidjeti čega svega ima u ISKCONu, kao u ime Prabhupada.

Veliki lideri manifestuju mnogo arogance prikazane u Persuaders, a manji lideri manje doze te arogance. Zanimljivo je vidjeti te stvari u takozvanim čistim bhaktama i opunomočenim avtoritetima. Ne zaboraviti, Bhagavan je bio najčišči od čistih, i najopunomočeniji od opunomočenih. I nije bio ni prvi ni posljednji na maha-acarya ego tripu. Ima toga... Persuaders 1370 Persuaders 480854


Zadnja promjena: Giri-nayaka das; pon kol 31, 2009 11:34 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das pon kol 31, 2009 11:29 pm

Nikola H. je napisao/la:Persuaders 502689 Persuaders 41899

nemoj me krivo shvatiti, ali PADA nije dobrodosao ovdje sa svojim komentarima, nazalost
takav stil pisanja nema nit Charles Bukowski

shvacam njegovo razocaranje, ali sto je je, pretjerao je brate mili..

ts nikola

ok, nema veze, nemam pojma ko je pada, samo sam googlao za Persuaders, i tu ubacio par linkova. Možeš brisati Pada, ako želis.
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 11:44 pm

Giri-nayaka das je napisao/la:Da, poanta je jednostavna.

Ovaj film je sažetak arogance ISKCON leadera.

Gledajte šta je bilo, i šta je nastalo iz toga. I ne mislite, da se to dešava samo u UK. Ima toga svuda u ISKCONu, čak i u vašoj dragoj CRO yatri.

Ko se sreo sa arogancom avtoriteta u ISKCONu, može videti, da se stvari niso promjenile. Neki misle, da su specialno opunomočeni, i drugi ih slede, sa vjerom, .... neko vreme, dok se se sprže s njima. Bilo toga u 70's, 80's, 90's, 00's i bit če toga u 10's, 20's i tako dalje.

Dobro je videti te stvari.

Ko nema osobno iskustvo arogantnih leadera u ISKCONu, može ipak pogledati taj film, i vidjeti čega svega ima u ISKCONu, u ime Prabhupada.

Veliki lideri manifestuju mnogo arogance prikazane u Persuaders, a manji lideri manje doze te arogance. Zanimljivo je vidjeti te stvari u takozvanim čistim bhaktama i opunomočenim avtoritetima. Ne zaboraviti, Bhagavan je bio najčišči od čistih, i najopunomočeniji od opunomočenih. I nije bio jedini na maha-acarya ego tripu. Ima toga... Persuaders 1370 Persuaders 480854


Mnogi su odustali, mnogi su
posustali, i zauvijek nas napustili.

Ono sto je sigurno, da je postojala manipulacija ljudskim potenciojalom, manipuliranje informacijama.
Sve je to ostavstina starog sistema koji je dosao nakom Oktobarske revolucije

zao mi je kad vidim sto se dogadjalo ali vremena se mijenjaju i definitivno ta losa dogadjanja nisu srz
svijesnosti krsne, vec nesto sto se ovdje neda objasniti rijecima....

Mislim da se objasnit ali ne u par recenica,, covjek je mislece bice,...
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. pon kol 31, 2009 11:47 pm

osoba ili osobe koje se bave "ovakviom nektarima"

A website to expose bogus gurus, sannyasis, cheaters, crooks, perverts, usurpers, poisoners, murderers, and other criminals in the Hare Krishna ISKCON Society !!!

kaj ce nam to,,,,, vjerujem u nase vlastito prosudjivanje stvari

ok,,,,
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das uto ruj 01, 2009 12:21 am

Nikola H. je napisao/la:osoba ili osobe koje se bave "ovakviom nektarima"

A website to expose bogus gurus, sannyasis, cheaters, crooks, perverts, usurpers, poisoners, murderers, and other criminals in the Hare Krishna ISKCON Society !!!

kaj ce nam to,,,,, vjerujem u nase vlastito prosudjivanje stvari

ok,,,,

Kad shvatiš šta je bilo, onda češ moči staviti u pravu perspektivu ono što je.

Dali se ponekad pitaš, zašto GBC nije energičniji oko rješavanja CRO problema? Da li ti izgleda, kako da nema interesa i vremena, da se bavi CRO situacijom?

Kad ne vidiš šta se dešava okolo, onda misliš, da je tvoj problem veliki. Kao dete bogatih, kome padne lizaljka na pod, i ide raditi cjelu scenu zbog toga. Realnija perspektiva uključuje decu, koja danima nema ništa za jesti. Oni koji znaju šta se dešava u širšem spektru, nisu toliko zbunjeni malim igrama ovog svjeta.

GBC, koji godinama živi sa prjevarama u ISKCONu i BBTu, samo se smije zbog nekih CRO leadera, koji nemaju potvrde za svaki nakup, koji su uradili preko računa VVZ. Šta misliš, sta se dešava u ISKCONu? Misliš da nema prevara? Harikeša je dobio 2 mil od BBT, jer im je zaprjetio da ako mu ne plate, odat če njihove mučke. I BBT mučka big time. Nisi znao? Dadhibaksa zna, i njegova ekipa isto tako zna. Isto tako GBC mučka na veliko. Zbog čega misliš, da su se GBC legalno odvojili od ISKCONa, i ustanovili "GBC Society of West Bengal", što je razvidno iz njihovih legalnih papira? Sudovi, milijuni dolara, ISKCON gubi bhakte na GM i druge grupe....

GBC baš briga za neke male detaile u radu lidera u CRO. Što se GBCa tiče, male greške u CRO nisu ništa. Puno plakanja oko lizaljke u pesku. Tata, tata (GBC),..... buuuuu. Persuaders 31997

Želim da ti kažem, da CRO bhakte nemate baš pojma, u šta se upuštate, kad tražite pravdu kod GBC i njihovih odbora. Što se dešava u CRO nije ništa naspram tome, što se dešava u GBC samom. Previše ste naivni, i na kraju čete platiti za svoju naivnost, kao što su mnogi pred vama platili za svoju.

Zaboravite GBC i ISKCON leadere, oni jedni drugima peru ruke. Što dalje od njihovih mučka, to bolje. Radije prakticirajte svesnost Krišne, i budite sretni.
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. uto ruj 01, 2009 7:32 am

Giri-nayaka das je napisao/la:
Nikola H. je napisao/la:osoba ili osobe koje se bave "ovakviom nektarima"

A website to expose bogus gurus, sannyasis, cheaters, crooks, perverts, usurpers, poisoners, murderers, and other criminals in the Hare Krishna ISKCON Society !!!

kaj ce nam to,,,,, vjerujem u nase vlastito prosudjivanje stvari

ok,,,,

Kad shvatiš šta je bilo, onda češ moči staviti u pravu perspektivu ono što je.

Dali se ponekad pitaš, zašto GBC nije energičniji oko rješavanja CRO problema? Da li ti izgleda, kako da nema interesa i vremena, da se bavi CRO situacijom?

Kad ne vidiš šta se dešava okolo, onda misliš, da je tvoj problem veliki. Kao dete bogatih, kome padne lizaljka na pod, i ide raditi cjelu scenu zbog toga. Realnija perspektiva uključuje decu, koja danima nema ništa za jesti. Oni koji znaju šta se dešava u širšem spektru, nisu toliko zbunjeni malim igrama ovog svjeta.

GBC, koji godinama živi sa prjevarama u ISKCONu i BBTu, samo se smije zbog nekih CRO leadera, koji nemaju potvrde za svaki nakup, koji su uradili preko računa VVZ. Šta misliš, sta se dešava u ISKCONu? Misliš da nema prevara? Harikeša je dobio 2 mil od BBT, jer im je zaprjetio da ako mu ne plate, odat če njihove mučke. I BBT mučka big time. Nisi znao? Dadhibaksa zna, i njegova ekipa isto tako zna. Isto tako GBC mučka na veliko. Zbog čega misliš, da su se GBC legalno odvojili od ISKCONa, i ustanovili "GBC Society of West Bengal", što je razvidno iz njihovih legalnih papira? Sudovi, milijuni dolara, ISKCON gubi bhakte na GM i druge grupe....

GBC baš briga za neke male detaile u radu lidera u CRO. Što se GBCa tiče, male greške u CRO nisu ništa. Puno plakanja oko lizaljke u pesku. Tata, tata (GBC),..... buuuuu. Persuaders 31997

Želim da ti kažem, da CRO bhakte nemate baš pojma, u šta se upuštate, kad tražite pravdu kod GBC i njihovih odbora. Što se dešava u CRO nije ništa naspram tome, što se dešava u GBC samom. Previše ste naivni, i na kraju čete platiti za svoju naivnost, kao što su mnogi pred vama platili za svoju.

Zaboravite GBC i ISKCON leadere, oni jedni drugima peru ruke. Što dalje od njihovih mučka, to bolje. Radije prakticirajte svesnost Krišne, i budite sretni.

Razumijem te, ali nebih rekao da smo naivni. Iskreni da ali naivni nikako ne.
Znamo dobro u sto se upustamo,....
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Sandipani Muni das uto ruj 01, 2009 9:05 am

Pa moram priznati da se slazem sa Girinayakom. Na zalost, ovaj svijet je okrutan i nestedi nikoga. Glede videosnimaka isto. Kao sto sam cesto znao pisati na forumu koji je zatvoren, nemam vise vjeru u Prabhupadove ucenike kao nekada. Imam u Srila Prabhupada i to je najvaznije.
O tome bi se dalo pisati ali sada nemam vremena. Uskoro moram ici delati. Mozda cu napisati nesto navecer.
Sandipani Muni das
Sandipani Muni das

Broj postova : 19
Join date : 21.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das uto ruj 01, 2009 2:41 pm

Nikola H. je napisao/la:
Razumijem te, ali nebih rekao da smo naivni. Iskreni da ali naivni nikako ne.
Znamo dobro u sto se upustamo,....

Nikola, ti misliš, da si otkrio veliku deviaciju. Šta bi rekao, na primjer, ako bi se u CRO dagadjalo ovo:

====================
Closed Doors at Gita Nagari
BY: GAURANITAI DASA

Aug 31, PENNSYLVANIA, USA (SUN) — It happened this weekend from Friday to Sunday. The same thing happened last year. A yoga group rented the Gita Nagari temple room so they could do their yoga asanas in the temple room. Sri Sri Radha Damodar's altar doors were shut for these days, so no one was allowed to take darshan. They cleared out by Sunday afternoon so we could have the Sunday feast.

Would Srila Prabhupada have approved of keeping Radha Damodar's altar doors shut so that people could use their temple room for yoga exercise practice, and no one could see the Deities?

Sometimes no one shows up to do the 12 noon arotik or the late afternoon wakeup and arotik, and the Deities don't get their worship.

Earlier this month our Temple President, Dhruvamaharaj announced that our Jagannath and Gaura Nitai Deities, who have been worshipped since the 1970's, are going to be taken off the altar and given to private devotees. This got approved by our GBC.

I hope we don't lose Radha Damodar.
==================

Kao što vidiš, GBC odobrava čak ovakve stvari. A specijalno ovakav GBC kao što je BKG, CRO (i SLO) GBC, koji je ljubitelj yoge, reinkarnacijskih terapija, laughing terapija, mediacija, feminizma, psihologije, C Vitamina Persuaders 1370 i nekih drugih nonsensa. Rado djeli svoje vizitke, na kojima se predstavlja kao "spiritual therapist". Na svojoj Ustream stranici predstavlja se i kao "Empowerment Speaker". Ako želiš raditi istragu na liderima ISKCON CRO, možeš jednostavno početi sa vašim GBCem - imat češ materiala za više godina "interne istrage".

Neka greška u VVZ računima za GBC uopšte nije nikakav faktor. GBC ne sankcionira TPje za puno gore stvari. Ali, pazi, GBC sankcionira vrlo brzo bilo koga, koji širi sumnje u GBC opunomočene avtoritete. I od drugih GBC supportera vrlo brzo dobijaš etiketu, da si "iconoclastic", "žaljivi pacov" i slično. Lideri mogu proči bilo čime, a onaj ko upozorava na probleme koje oni stvaraju, ide brzo dolje.

Ali inače, nema problema uopšte. Svaka sekunda u društvu GBC je zlatna. Vidiš stvari, koje inače ostaju skrbno prikrivene. I to je vrjedno truda. U svakom slučaju, ma koliko još imaš vjere u GBC, investiraj svu ti vjeru u njih, punom snagom, i vidjet češ od čega su napravljeni. To če ti biti dobra škola za budučnost. Vrjedno svake sekunde. Ja sam išao kroz to, i preporučujem svakome, da iskusi SVE što GBC ISKCON ima za ponuditi. Shocked
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Nikola H. uto ruj 01, 2009 3:23 pm

E pa ovako, menme uopce ne zanima sto se dogadjalo negdje drugdje,,, ok zao mi je i sokiran sam s nekim dogadjajima , medjutim da se to ovdje dogadja, vjeruj mi u startu bi bili satrani.

Ovo sto se dogadja trebutno u Hr nije neki pubertetski bunt, vec sam ti rekao da za ono sto sumnjamo imamo debele dokaze,, a zaostalih 98 % nejdela nazalost nemamo dokaza, vec samo indicije. Nase djelovanje temelji se na zdravom razumu i obavezi, a ne na sentimentu i zelji.

Ovo sto imamo dovoljno je da neke osobe zavrse iza resetaka..... vjerovao il ne.
Stoga mi smo vec unaprijed bili pripremljeni i znali smo unaprijed kako ce se reagirat, stoga smo kao
treci korak stavili mogucnost obracanja drzavnim sluzbama koje se bave organiziranim kriminalom.
Imamo dokaze na kojoj se temelji nasa osnovana sumnja, te ono sto je relevantno za drzavne organe pravde, mora biti relevantno i za one koji odlucuju u vode ovu zajednicu. Ukoliko se te osobe ne pobrinu za te stvari, suodgovorni su. I to je sve:::

eto,, ja te molim ako imas kakva pitanja u vezi istrage rado cu ti odgovoriti.
Mi imamo vrlo cvrst stav i jedino nas "pojeo nas mrak" moze zaustaviti u namjeri i da odustanemo,..a i tu smo se osigurali,.. pa ce netko drugi nastavit



ts nikola
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Giri-nayaka das uto ruj 01, 2009 3:33 pm

Dobro, Krišna vas inspirira, da uradite to što treba.

Kako je išlo sa Kavicandra Swamijem? Dali ste pomaknuli deadline 1.9.2009? Možeš napisati neki update?

ys gnd
Giri-nayaka das
Giri-nayaka das

Broj postova : 24
Join date : 23.08.2009

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Ferdo uto ruj 01, 2009 3:36 pm

U vezi sa Persuaderima, moze li mi netko reci sto je ono pisalo na Madjarskom na kraju videa? Kako su zavrsili bhakte koje ovdje vidimo?
Ferdo
Ferdo

Broj postova : 32
Join date : 21.08.2009
Age : 59
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Persuaders Empty update - nesluzbeno

Postaj  Nikola H. uto ruj 01, 2009 4:05 pm

From: Kavicandra Swami

Today Dadhibaksha said the he has agreed to resign. Had he not agreed Bir
Krsna Goswami would have removed him.
Nikola H.
Nikola H.

Broj postova : 44
Join date : 15.08.2009
Lokacija : Zagreb - Hrvatska

[Vrh] Go down

Persuaders Empty Re: Persuaders

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.